17 червня 2024, 14:24

ЗСУ дронами підірвали поїзд із боєприпасами у Бєлгородській області – Z-військкор Калашников

За словами Z-воєнкора Калашникова, українська армія переймає досвід німецької та англо-американської авіації періоду Другої світової війни.

ЗСУ дронами підірвали поїзд із боєприпасами у Бєлгородській області – Z-військкор Калашников

Російські військові пропагандисти заявляють, що у Бєлгородській області українська армія підірвала російський склад із боєприпасами. Z-військкор Максим Калашников у своєму Telegram-каналі пише, що ЗСУ та раніше активно полювали на російську логістику на території Росії, однак тепер безпілотники атакують залізничні склади.

Калашников також опублікував відео, на якому видно пожежу та сильне задимлення. Фрагмент відео публікує Telegram-канал "Україна 365".

За словами Z-військового, українська армія переймає досвід німецької та англо-американської авіації періоду Другої світової війни, підриваючи російські логістичні ланцюжки та ланки на підході до зони бойових дій. При цьому він обурений, що росіяни не можуть діяти аналогічно, оскільки українська армія підвозить боєприпаси і зброю до Вовчанська.

Нагадаємо, у ніч на 15 червня українські безпілотники атакували важливий військовий об'єкт у Каменську-Шахтинському у Ростовській області РФ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини