24 травня 2024, 13:43

У російських окупантів частковий успіх під Куп'янськом: що сталося – Генштаб ЗСУ

У Харківській області на Куп'янському напрямку від початку доби відбувалося десять бойових зіткнень.

У російських окупантів частковий успіх під Куп'янськом: що сталося – Генштаб ЗСУ

Російські окупаційні війська мають частковий успіх усела Іванівка Харківської області на Куп'янському напрямку, інформує Генеральний штаб ЗСУ.

Річ у тім, що у Харківській області кілька сіл із такою назвою, та яке саме зазнало цього разу атаки російських загарбників, точно не зазначено. Судячи з усього, мається на увазі та Іванівка, яка розташовується у районі Заоскілья, на схід від Куп'янська-Вузлового.

Водночас підкреслюється, що бійці ЗСУ зараз стабілізують ситуацію біля Іванівки Харківської області, а захоплені шматки української території обходяться ЗС РФ ціною великих втрат.

Також зазначається, що українські військові успішно відбили атаку росіян у напрямку Дружелюбівки, а у районах Петропавлівки, Іванівки та Стельмахівки на момент написання зведення Генштабу ще тривали.

Крім того, у своєму щоденному зведенні у п'ятницю, 24 травня, українське оборонне відомство повідомляє, що з початку доби на фронті вже відбулося 37 бойових зіткнень.

Як повідомлялося раніше, аналітики ISW, описуючи бої за Липці та Вовчанськ Харківської області, зазначили, що ЗСУ здійснили одразу дві успішні контратаки на цьому напрямку.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини