20 травня 2024, 13:01

"Циклон" пішов за "Ковровцем": у ВМС повідомили про "високу ймовірність" знищення корабля-носія "Панцир-С"

Спікер ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив про ймовірне знищення другого корабля ЧФ РФ за дві доби.

"Циклон" пішов за "Ковровцем": у ВМС повідомили про "високу ймовірність" знищення корабля-носія "Панцир-С"

ВМС ЗСУ зібрали багатий "урожай" за останні кілька днів: окрім тральщика "Ковровець", військовим, імовірно, вдалося знищити ще один корабель.

"Є ймовірність того, що знищено ще один корабель - "Циклон", який мав ЗРК "Панцир-С" на озброєнні. У Криму тепер немає кораблів-носіїв крилатих ракет", - заявив у коментарі "Радіо Свобода" речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Співрозмовник ЗМІ додав, що для підтвердження інформації потрібно отримати результати об'єктивного контролю. Плетенчук додав, що також може підтвердитися інформація про ураження штабу бригади надводних кораблів.

Прес-офіцер нагадав, що раніше неодноразово говорив про "Циклон", його нещодавно прийняли до складу Чорноморського флоту РФ. У разі підтвердження знищення цілі "Циклон" виявиться чи не єдиним російським кораблем, який перед своїм знищенням не встиг випустити по Україні жодної ракети.

Нагадаємо, Діалог.UA повідомляв про потоплення корабля тральщик 266-М "Ковровець" унаслідок влучання ракети ATACMS 19 травня.

Експерти, коментуючи успіх ЗСУ, заявили, що знищення "Ковровця" свідчить про наявність в української армії певної високоточної моделі ATACMS.

Останні новини