20 травня 2024, 07:42

Z-військовики накинулися з критикою на адресу керівництва Міноборони РФ: в ISW дізналися "таємну" вигоду Кремля

Російські воєнкори експериментують із різними способами вираження критики на адресу нового керівництва МО РФ.

Z-військовики накинулися з критикою на адресу керівництва Міноборони РФ: в ISW дізналися "таємну" вигоду Кремля

Ще 18 травня пропагандистський канал "Рыбарь" виклав у Мережу документ без дати, в якому глава Служби ракетно-артилерійських військ МО РФ написав відповідь про нібито неточність роботи російської артилерії.

Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили проаналізувати ситуацію навколо російських воєнкорів і нового керівництва Міноборони РФ.

У документі сказано, що в усьому винні не самі снаряди, а людський фактор. Нібито військовослужбовці ЗС РФ не можуть правильно поводитися із самою артилерією, що і призводить у підсумку до такого результату на полі бою.

Однак, за словами "Рыбаря", окупанти давно помітили, що боєприпаси якось дивно поводяться. Пізніше їм вдалося встановити, що кількість пороху у снарядах сильно відрізняється. Про проблему вони донесли до свого командування, однак те не наважилося донести про НП до МО РФ.

Ще один Z-блогер просто висловив сподівання, що Білоусову вдасться перемогти корупцію в армії та вирішити цілу низку нагальних проблем.

Колишній інструктор у "Штормі-Z" також зізнався, що не раз чув від російських солдатів про те, що нібито кількість пороху у снарядах різна: такі проблеми почалися ще у 2022 році, й у МО РФ про це чудово знають, але поки що не вирішують питання.

Також проблема полягає не тільки у самих снарядах, а й у швидкому зносі стволів гаубиць.

Найцікавіше, що Кремль допустив критику на адресу МО РФ з боку "Рыбаря". Аналітики з ISW не беруться сказати, чи дав своє інтерв'ю Звінчук сам, чи за ним стоїть Кремль, однак мета зрозуміла: дати рух новим реформам в армії, які можуть зіграти ключову роль для ЗС РФ, що воюють проти ЗСУ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини