23 квітня 2024, 07:51

Українські захисники ведуть бої зі ЗС РФ в Очеретиному: аналітики озвучили деталі боїв за селище

Армія Путіна просунулася в Очеретине на тлі тривалих боїв на Авдіївському напрямку.

Українські захисники ведуть бої зі ЗС РФ в Очеретиному: аналітики озвучили деталі боїв за селище

Кадри з геолокацією від 22 квітня показали встановлення прапора РФ над будівлею військово-цивільної адміністрації, яка розташована у самому центрі Очеретиного.

Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на цій ділянці фронту за минулу добу.

Експерти заявляють, ці кадри з геолокацією дають можливість припустити, що ЗС РФ захопили залізничну станцію, перетнули шляхи та почали свій рух на північ.

Ще одні кадри з геолокацією показали просування ворожих військ і на півдні Очеретиного. При цьому один із російських воєнкорів заявив про те, що Очеретине під повним контролем ЗС РФ. При цьому нібито у ЗСУ залишилися позиції тільки у районі цегельного заводу на заході населеного пункту. Аналітики з ISW не можуть візуально підтвердити слова Z-воєнкорів про повний контроль Очеретиного з боку ЗС РФ.

Пропагандисти пишуть і про те, що витіснили ЗСУ з Семенівки, однак експерти цього також підтвердити поки що не можуть.

Z-канали пишуть про якісь успіхи ЗС РФ у районі Нетайлового та про просування окупантів на півдні Первомайського.

Кадри з геолокацією від 20 квітня показали просування ворожої армії на східній околиці Георгіївки. Учора у МО РФ заявили, що армія Путіна захопила Новомихайлівку, проте Z-пабліки пишуть, що ЗСУ присутні на західній околиці населеного пункту у районі дач.

Командир 79-ї бригади Шматалюк заявив, що ЗСУ контролюють вогонь у районі Новомихайлівки. На цій ділянці фронту українським захисникам протистоять окупанти зі 155-ї бригади морпіхів, 5-ї мотобригади та 150-ї мотодивізії.

Раніше ми повідомляли, що противник готується до прориву позицій ЗСУ на лінії Бердичі - Новокалинове.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини