15 квітня 2024, 11:35

Сіра зона на Херсонщині розширюється: росіяни зазнали втрат у Козачих Лагерях

Російські окупанти зазнали втрат у населеному пункті Козачі Лагері, який розташований на південний захід від Кринок.

Сіра зона на Херсонщині розширюється: росіяни зазнали втрат у Козачих Лагерях

Військовий оглядач і журналіст Василь Пехньо почав свій традиційний огляд фронту з хороших новин на Херсонщині. Самі Z-воєнкори пишуть, що у населеному пункті Козачі Лагері закріпилася група українських бійців чисельністю до 40 осіб. Вони зайняли кілька вулиць, а росіяни, які стояли у цьому секторі, зазнали втрат.

"Точно оцінити ситуацію на Лівобережжі Херсонщини надзвичайно складно, - наголосив Пехньо, - але фактом лишається те, що вона там динамічна й існує вже не на одному плацдармі (про це повідомляють навіть Z-військові)".

Крім того, журналіст нагадав про відео з вивішуванням українського прапора на лівобережжі Херсонщини, яке цими вихідними з'являлося в українських пабліках.

"Очільник окупованого міста Олешки Євген Рищук заявив, начебто саме тут підняли прапор наші військовослужбовці або, можливо, десь на околицях. Але на відео видно тільки стовп, і неможливо встановити геолокацію. Є лише підстави говорити про те, що ситуація на цьому напрямку є надзвичайно активною та динамічною", - повідомив Пехньо.

Потім військовий аналітик додав, що, найімовірніше, українські війська присутні не в Олешках, а ближче до Піщанівки. Це свідчить про розширення і без того широкої сірої зони на Херсонщині.


Раніше Наталія Гуменюк повідомила про активізацію ворога на ділянці фронту у районі Кринок: "З різних сторін".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини