15 квітня 2024, 10:18

"Спостерігаємо суттєве збільшення..." – захисник Горлівки Ієвлєв поділився тривожним прогнозом із фронту

Боєць ЗСУ з позивним "Шейх" Євген Ієвлєв вказав на явні ознаки того, що на Горлівському напрямку незабаром почнеться російський наступ.

"Спостерігаємо суттєве збільшення..." – захисник Горлівки Ієвлєв поділився тривожним прогнозом із фронту

Днями Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що обстановка на Східному фронті загострюється. Це пов'язано з активізацією наступальних дій ворога після так званих президентських виборів у РФ.

На Горлівському напрямку росіяни поки не штурмують українські позиції, але, судячи з усього, активно готуються до атак.

"Ми вже днів п'ять спостерігаємо істотне збільшення ворожих розвідувальних БПЛА, - заявив захисник Горлівки Євген Ієвлєв в інтерв'ю для YouTube-каналу "Сейчас". - Якщо стандартно над нами літали один-два БПЛА на день, то зараз і вдень, і вночі можуть кружляти п'ять-сім дронів".

Це ознака того, що росіяни готуються до наступу на цій ділянці фронту. Вони вивчають лінію оборони та фланги, визначаючи, звідки та як заходити. "Наша аеророзвідка бачить на певну глибину, та там істотних змін, з погляду особового складу або підтягування якоїсь техніки, поки що не відбувається, але, як показує практика, вони (росіяни - ред.) це роблять доволі швидко, тому ми перебуваємо у максимальній бойовій готовності та розуміємо, що наступ може розпочатися у будь-який момент", - сказав Шейх.

Також Ієвлєв відповів на запитання, як на Горлівському напрямку йдуть справи з дронами, боєприпасами та засобами РЕБ. За його словами, не можна сказати, що з цим усе добре, але критичної ситуації теж не спостерігається. 

Крім того, у захисників Горлівки є недоторканні резерви, які зберігаються виключно на випадок, якщо ворог почне проводити штурмові дії.

Нагадаємо, Євген Ієвлєв озвучив дві важливі речі про Авдіївський напрямок: "Я побачив і заспокоївся".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини