3 квітня 2024, 16:26

"Коли ж це скінчиться?" – Z-пропагандист Калашников розповів про втому мобіків і ненависть до генералів

Російські окупанти, які воюють проти України, сильно втомилися та перебувають на межі, запевняє Z-пропагандист Максим Калашников.

"Коли ж це скінчиться?" – Z-пропагандист Калашников розповів про втому мобіків і ненависть до генералів

В окупаційній армії РФ наростає втома через позиційний глухий кут на фронті та величезні втрати. Ненависть до генералітету у лавах російських солдатів величезна.

Про це відверто розповів російський Z-пропагандист Максим Калашников, побувавши на передовій, передає Діалог.UA.

Калашников заявив, що російська армія "платить страшну ціну" за військову авантюру Кремля в Україні. Він також зізнався, що солдати мріють не про захоплення Києва й Одеси, а про якнайшвидше припинення агресії.

"На передовій особливо гостро відчуваєш ціну всіх цих хитрих планів. Страшну ціну! І бачу я там, звичайно ж, і втому військ. Хлопці дуже втомилися... Чути в їхніх розмовах: "Коли ж це скінчиться? Що кажуть у Кремлі з цього приводу?""" - розповів Z-пропагандист.

Повідомив він також про те, що в армії РФ з ненавистю ставляться до власного командування. Калашников назвав "неадекватними" генералів ЗС РФ, які кидають свої війська на забій. Він закликав до їхніх "чисток", уточнивши, що без цього жодних шансів у Росії у цій війні не буде.

"Знаєте, з якою ненавистю говорять про тих ідіотів, які влаштовують шикування у межах дії ворожих дронів і HIMARS? У! Я не буду передавати всіх цих слів. Усе! Межу вже видно! Біля червоної межі все знаходиться! Потрібно шукати вихід із цього ось позиційного болотного глухого кута! Він просто-напросто засмоктує", - поскаржився Калашников.

Раніше Калашников порадів, що армія РФ не змогла дістатися до української Одеси.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини