1 квітня 2024, 15:22

У Старобільську вибухнула машина: ліквідовано російського "радника глави адміністрації" Валерія Чайку

Чайка перейшов на бік російських окупантів на початку їхнього повномасштабного вторгнення в Україну 2022 року.

У Старобільську вибухнула машина: ліквідовано російського "радника глави адміністрації" Валерія Чайку

В окупованому Старобільську Луганської області стався вибух автомобіля, в якому, за попередніми даними, перебував зрадник, який став російським "чиновником", Валерій Чайка, передає ТГ-канал "ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ".

Повідомляється, що у машині, в якій перебував Чайка, спрацював вибуховий пристрій кустарного виробництва. Хто його заклав, поки невідомо.

Примітно, що Валерій Чайка опікувався громадською діяльністюй у період з початку війни на Донбасі до 2022 року навіть був членом громадської організації при військово-цивільній адміністрації Луганської області. Крім того, він був наказним отаманом Старобільського районного товариства Українського (!!!) козацтва ім. Дмитра Вишневецького.

У 2022 році Чайка перейшов на бік російських окупантів і добровільно працював у них "чиновником", отримавши посаду "радника голови адміністрації" Старобільського району квазіресбубліки "ЛНР". Пізніше він став взагалі "першим заступником керівника" Старобільської адміністрації "ЛНР", здійснюючи розпорядчі функції в інтересах окупаційної російської влади.

ЗМІ пишуть, що Чайка також був організатором відкриття у Старобільську підконтрольного РФ "митного посту" та підрозділу "МВС" "ЛНР".

У Мережі з'явилося відео, зняте через деякий час після вибуху авто. Видно, що машина дуже сильно постраждала. Водночас інформація, що Чайка дійсно вирушив "на концерт до Кобзона", потребує підтвердження.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини