30 березня 2024, 14:48

"Ось що витворяють", – Z-канал показав наслідки удару ЗСУ по вантажівці ЗС РФ біля Кринок

Російський Z-канал показав відео наслідків удару ЗСУ по російській військовій техніці біля Кринок, що на Херсонщині.

"Ось що витворяють", – Z-канал показав наслідки удару ЗСУ по вантажівці ЗС РФ біля Кринок

Сили оборони України дуже успішно застосовують FPV-дрони для знищення військової техніки РФ по всій лінії фронту. Особливо активно працюють українці біля свого плацдарму на лівобережжі Херсонщини - біля Кринок.

Про це повідомив Z-канал "ВДВ за Чесність і Справедливість", який, імовірно, ведуть офіцери угруповання ЗС РФ "Днепр", передає Діалог.UA.

Ресурс опублікував відео палаючої військової вантажівки ЗС РФ. Він запевняє, що це результат прильоту ударного дрона ЗСУ.

"Ось що противник витворяє за допомогою FPV-дронів, зокрема у районі Кринок... Це велика проблема й одна з причин, чому ми змушені ходити у штурми пішки замість того, щоб використовувати броньовану або навіть високомобільну техніку... Така техніка є легкою мішенню для ЗСУ", - поскаржилися військові РФ.

Вони уточнили, що на Півдні України у РФ дуже слабка система радіоелектронної боротьби, через що немає можливості перехоплювати дрони. Відповідальність за такий провал росіяни поклали на командувача угруповання "Дніпро" генерала Михайла Теплинського.

"Теплинський (...) - абсолютно безхребетна істота, якій наплювати на особовий склад", - пише Z-канал.


Раніше окупант РФ, врятувавшись від дрона ЗСУ, вдарив по ньому та став "вантажем 200".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини