12 березня 2024, 09:41

У ГУР відреагували на операцію легіону "Свобода Росії", "РДК" і "Сибірського батальйону" у РФ

В українській розвідці заявили, що підрозділи добровольців, які зайшли до Бєлгородської та Курської областей РФ, складаються з громадян Росії та діють самостійно.

У ГУР відреагували на операцію легіону "Свобода Росії", "РДК" і "Сибірського батальйону" у РФ

Підрозділи російських добровольців, які 12 березня прорвали російський кордон і увійшли з території України до Бєлгородської та Курської областей РФ, діють самостійно.

Про це заявив речник ГУР МО Андрій Юсов у коментарі "24 каналу".

За його словами, легіон "Свобода Росії", "Російський добровольчий корпус" і "Сибірський батальйон", діють самостійно, складаються з громадян РФ і звільняють свою землю від путінського режиму.

"Вони діють як самостійні підрозділи, оскільки складаються з громадян Росії. Вони врешті-решт перебувають у себе вдома. Ймовірно, зараз відбувається спільна операція цих підрозділів",- сказав Юсов.

Добровольці ведуть бої з російською армією та силовиками у Бєлгородській області. Місцеві жителі повідомляють про танки з невідомими прапорами. Там, як і у сусідній Курській області, чути стрілянину.

Як повідомляє "РБК Україна" з посиланням на джерела в українських спецслужбах, які перехопили розмови росіян, у прикордонних населених пунктах РФ паніка та повідомляється про жорстокі бої.

Раніше ми повідомляли, що добровольчі батальйони, які складаються з росіян, не тільки проводять спецоперацію на території двох областей РФ, а й закликають громадян країни не голосувати за Путіна.

Також, побажавши доброго ранку з російсько-українського кордону, добровольці заявили, що не тільки мріють визволити Росію від тоталітарного режиму Путіна, а й докладають зусиль для того, щоб це здійснити.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини