5 березня 2024, 11:33

Під Степовим ЗСУ розбили штурм росіян касетними снарядами: з'явилося ефектне відео

Спочатку по росіянах пустили осколково-фугасний снаряд, однак одразу артилеристи почали також працювати касетними снарядами.

Під Степовим ЗСУ розбили штурм росіян касетними снарядами: з'явилося ефектне відео

На Авдіївському напрямку штурм окупантів зупинили потужним вогнем української артилерії з касетними снарядами. У 47-й окремій механізованій бригаді розповіли, що росіяни планували штурмувати позиції саме їхньої бригади. Перед штурмом піхота РФ сильно розтягнулася та рухалася однією з доріг.

Імовірно, російські окупанти прямували із села Степове у напрямку українських позицій біля села Бердичі. За переміщенням окупантів стежили українські розвідувальні безпілотники, які потім коригували вогонь.

Спочатку по росіянах пустили осколково-фугасний снаряд, однак одразу артилеристи почали також працювати касетними снарядами. Снаряди доволі влучно вражали російську піхоту, яка намагалася швидко залишити сектор обстрілу. На озброєнні української артилерії стоять американські 155-мм касетні снаряди M864.

У касеті снаряда M864 розміщено 72 бойових елементи. Це 48 дрібних кумулятивно-уламкових боєприпасів M42 і понад 24 великих M46.

Під час підриву елементи обох типів розкидають уламки у радіусі кількох метрів і можуть пробити щонайменше 60-65 мм броні.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини