5 березня 2024, 08:05

Бої за Тоненьке та Новомихайлівку: експерти озвучили ситуацію на Авдіївському напрямку

Російська армія продовжує просування на захід від Авдіївки.

Бої за Тоненьке та Новомихайлівку: експерти озвучили ситуацію на Авдіївському напрямку

На кадрах із геолокацією від 4 березня можна побачити просування армії Путіна на південь від Орлівки у районі дороги Орлівка - Тоненьке.

Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили проаналізувати ситуацію на Авдіївському напрямку за минулу добу.

Z-воєнкори пишуть про те, що ЗС РФ просунулися вглиб на 450 метрів і завширшки на 900 метрів по лінії фронту у напрямку Тоненького. Є й такі Z-пабліки, які стверджують про повне захоплення населеного пункту. При цьому деякі пропагандисти все ж пишуть, що ЗСУ ведуть бої за Тоненьке на північному заході населеного пункту.

Аналітики з ISW не побачили візуального підтвердження захоплення Тоненького армією Путіна. Позиційні бої тривають у районі Бердичів, Орлівки, Первомайського та Невельського.

На цій ділянці фронту ЗСУ протистоять окупанти з 30-ї мотобригади ЦВО РФ.

Також аналітики пишуть і про просування армії Путіна на південний захід від Донецька. Кадри з геолокацією від 4 березня показали просування 155-ї морської піхоти ТОФ РФ у Новомихайлівці. Z-канали пишуть, що ЗСУ присутні у західній частині населеного пункту, а бої все ще тривають.

Позиційні бої тривають у районі Красногорівки та Георгіївки. На цій ділянці фронту наступають окупанти з 238-ї артбригади.

Тривають бої і на кордоні Донецької та Запорізької областей, проте лінія фронту поки що не змінилася. Позиційні бої точаться у районі Водяного, Пречистівки та Урожайного.Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини