4 березня 2024, 14:57

Почалася "велика зачистка": Андрющенко розповів, що відбувається в окупованому Маріуполі

До Маріуполя прибули додаткові екіпажі поліції із Санкт-Петербурга, повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

Почалася "велика зачистка": Андрющенко розповів, що відбувається в окупованому Маріуполі

У тимчасово окупованому Маріуполі перед виборами Путіна збільшилася кількість поліцаїв, що свідчить про початок "великої зачистки". Про це заявив радник мера міста Петро Андрющенко в інтерв'ю для YouTube-каналу "Сейчас".

"Ми бачимо по партизанських рухах у сусідніх населених пунктах, що йде велика контрпартизанська робота і в інформаційному полі, і на землі. У Маріуполі активізувалася ситуація на землі", - зазначив політик.

За словами чиновника, у місті російські поліцаї зупиняють майже всі автівки та перевіряють салони, документи, гаджети. На щастя, перехожих поки що не чіпають, але це лише питання часу.

"Будемо сподіватися, що справжні партизани не потраплять у цю пастку, але для звичайних громадян це дуже небезпечно", - підкреслив Андрющенко.

Рано чи пізно росіяни зрозуміють, що не можуть ефективно проводити контрпартизанські заходи, та тоді вони почнуть переходити до так званої "палицевої" системи звітності, яка існувала за радянських часів. Коли потрібно буде подавати звіти про спійманих диверсантів або партизанів, путінські поліцаї почнуть хапати звичайних громадян, які винні лише у тому, що користуються українськими джерелами інформації. Таких людей кидатимуть у тортурні камери, де їм потрібно буде пояснювати, чому вони слухають "українську пропаганду".


Автор: Дарья Александрова

Останні новини