4 березня 2024, 09:48

У Росії під Самарою підірвали найважливіший залізничний міст військового призначення – ГУР

Міст через річку Чапаєвка використовували, зокрема, для перевезення боєприпасів, вироблених на чапаєвському заводі "Полімер".

У Росії під Самарою підірвали найважливіший залізничний міст військового призначення – ГУР

У понеділок, 4 березня близько 6-ї ранку у Самарській області РФ було пошкоджено залізничний міст через річку Чапаєвка (ліва притока Волги), внаслідок чого паралізовано рух поїздів, інформує Головне управління розвідки МО України.

Також у ГУР стверджують, що цю залізничну гілку противник використовував для транспортування вантажів військового призначення: через цей міст перевозили боєприпаси, вироблені на заводі "Полімер" у місті Чапаєвську. До речі, цей завод є найстарішим у Росії підприємством із виробництва вибухових речовин і спорядження ними боєприпасів.

"Міст був пошкоджений шляхом підриву його силових конструкцій... З огляду на характер пошкоджень залізничного мосту, його використання тривалий час буде неможливим", - пишуть в українській військовій розвідці.

Про підрив мосту під Самарою повідомили також і російські пропагандистські мас-медіа: за їхніми даними, на мосту було закладено вибуховий пристрій кустарного виробництва.

Також вони пишуть, що поїзди зупинилися на перегоні Зірка - Чапаєвськ, на місці працюють російські оперативні служби.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини