2 березня 2024, 14:18

Самообстріл по-російськи: Х-35, випущена по Україні, впала під Краснодаром

У Краснодарському краї Росії виявлено ракету "Х-35", якою ПКС РФ намагалися атакувати Україну.

Самообстріл по-російськи: Х-35, випущена по Україні, впала під Краснодаром

Якість ракет, якими РФ обстрілює Україну, погіршується. Зафіксовано черговий випадок її падіння на території Росії. Військове керівництво країни зберігає мовчання.

Однак кадри з ракетою потрапили у Мережу, передає Діалог.UA.

Судячи з фото, ракета впала на поле, не вибухнувши. Сталося це недалеко від станції Новощербинівська у Краснодарському краї. Ймовірно, виникли проблеми з двигуном, через що вона впала на російській території. Недоліт приблизно 190 км до лінії бойового зіткнення на Південному фронті.

Експерти впізнали ракету, що впала, як "Х-35".

Зазначимо, що, за даними Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 2 березня РФ випустила по Україні три керовані авіаракети "Х-59/Х-35".

Довідка

Х-35 - тактична, дозвукова та маловисотна протикорабельна ракета. Вона призначена для ураження невеликих ворожих кораблів, проте РФ використовує її під час масованих ракетних ударів по Україні.

Вартість однієї Х-35 становить близько 15 млн рублів.

Це ракета повітряного базування. Її можуть використовувати як літаки (Су-30М, МіГ-29К, Су-35С, Су-34), так і вертольоти (Ка-27, Ка-28, Ка-52К). Також є варіант корабельного базування.

Це 4-метрова ракета вагою від 520 до 670 кг (бойова частина 145 кг). Бойова частина осколково-фугасна проникнівного типу. Дальність ураження становить до 260 км.

Нагадаємо, РФ почала використовувати для ударів по Україні свої новітні літаки та ракети.

Ми також писали, що російська крилата ракета "Х-101" не долетіла до України та звалилася у РФ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини