2 березня 2024, 09:37

Головком Сирський після 3 днів на Східному фронті ухвалив низку важливих рішень: деталі

Головком ЗСУ Олександр Сирський посилив підрозділи ЗСУ на Східному фронті, щоб зупинити просування армії Путіна.

Головком Сирський після 3 днів на Східному фронті ухвалив низку важливих рішень: деталі

Ситуація на Східному фронті залишається складною, але контрольованою. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, який останні три дні щільно працював саме на цьому напрямку.

Про результати він розповів у своєму каналі у Telegram уранці 2 березня.

"Протягом 3 днів повністю стало зрозуміло, чому у разі однакових показників комплектування особовим складом, озброєнням і технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим ні", - повідомив Сирський.

Він уточнив, що проблема виявилася у кадрах, точніше, у кваліфікації та досвіді командирів, їхній здатності ухвалювати адекватні рішення.

Для поліпшення ситуації Сирський направив в окремі бригади групи фахівців, які ділитимуться досвідом ведення бойових дій і надаватимуть допомогу.

Не обійшлося і без відставок у випадках, "коли командир не володіє ситуацією, а його дії і команди безпосередньо створюють загрозу життю та здоров'ю підлеглих".

Крім цього, Главком забезпечив підрозділи на цій ділянці фронту додатковими резервами, боєприпасами, дронамі й іншим.

Сирський відзначив підрозділи ЗСУ, які особливо відзначилися та які утримують оборону на Східному напрямку. Згадав операцію 54-ї бригади ЗСУ з ліквідації двох колон ЗС РФ, а також героїчну роботу 25-ї та 47-ї бригад ЗСУ у боях за Орлівку та Бердичів, а 79-ї бригади - за відбиття атак на Новомихайлівку.

Тим часом легендарну 110-ту ОМБр ЗСУ, що тримала Авдіївку, вперше за 2 роки виводять на відпочинок.

Також ЗСУ вибили армію Путіна із Красногорівки: місто повністю зачищено від окупантів.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини