27 лютого 2024, 11:45

Українські військові "приземлили" російський літак "Су-34" – Олещук дав окупантам слушну пораду

Воїнам ЗСУ вдалося збити повітряне судно російських загарбників "Су-34", яке було помічено на Східному напрямку.

Українські військові "приземлили" російський літак "Су-34" – Олещук дав окупантам слушну пораду

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук повідомив у своєму ТГ-каналі про те, що нашим захисникам із Сил оборони України вдалося на Східному напрямку збити російський літак "Су-34".

Генерал-лейтенант також зауважив, що вчора, 26 лютого, пілотам з окупаційних військ країни-агресора РФ вдалося уникнути українських ракет, однак сьогодні вранці один із них не зміг благополучно повернутися на свою базу.

Також Олещук дав росіянам, які воюють проти України, одну цінну пораду: перед черговим вильотом на "спецоперацію" побачитись із сім'ями та попрощатись, оскільки невідомо, чим цей політ завершиться.

"Мінус ще один Су-34 на Східному напрямку! Учора російським пілотам вдалося ухилитися від наших ракет, але так буде не завжди, тому раджу окупантам перед кожним вильотом про всяк випадок побачитися з рідними: хто його знає, пощастить чи ні цього разу", - іронічно наголосив командувач.

Нагадаємо, у Росії офіційно повідомили про два збиті літаки: чиновники РФ підтвердили, що у районі хутора Трудова Вірменія впали А-50 і ще один літальний апарат.

Раніше у ГУР розповіли, хто стоїть за операцією знищення російських літаків, без яких в окупантів буде вкрай скрутне становище на фронті.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини