25 лютого 2024, 16:06

Буданов відповів, чи є у Росії іранські балістичні ракети

У розвідці прокоментували інформацію ЗМІ про постачання у Росію 400 БРМД з Ірану, а також зробили заяву про удари по Україні північнокорейськими ракетами.

Буданов відповів, чи є у Росії іранські балістичні ракети

Військова розвідка України спростовує поширену західними ЗМІ інформацію про отримання Росією балістичних ракет з Ірану.

Начальник ГУР Кирило Буданов, спілкуючись із журналістами у кулуарах форуму "Україна. Рік 2024", заявив, що повідомлення щодо іранських БРМД у РФ не відповідають дійсності.

Крім того, він висловився щодо застосування Росією північнокорейських ракет для ударів по Україні. За словами Буданова, "масштабно вони не використовуються".

Нагадаємо, цього тижня Reuters повідомив із посиланням на свої джерела про отримання Росією 400 БРМД з Ірану. Зокрема, йшлося про дорожньо-мобільні БРМД Zolfaghar, здатні вражати цілі на дальності від 300 до 700 км. За інформацією агентства, передача зброї почалася у січні та стала результатом угоди, укладеної між Тегераном і Москвою наприкінці минулого року.

Раніше СБУ надала докази використання Росією ракет Hwasong-11 північнокорейського виробництва для ударів по Україні. Уперше застосування ворогом ракет із КНДР було зафіксовано наприкінці минулого року під час атаки на Запоріжжя.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини