16 лютого 2024, 10:20

"Серйозний вантаж із КНДР", – Z-канал розкрив, що ЗСУ відправили на дно разом із БДК "Цезар Куніков"

На борту корабля "Цезар Куніков", потопленого українськими дронами, перебувала, попередньо, велика партія снарядів із Північної Кореї.

"Серйозний вантаж із КНДР", – Z-канал розкрив, що ЗСУ відправили на дно разом із БДК "Цезар Куніков"

На великому десантному кораблі (ВДК) "Цезар Куніков" ЗС РФ, який днями потопили українці, перебував значний військовий вантаж. Там була велика партія артилерійських боєприпасів із КНДР.

Такою інформацією поділився російський Telegram-канал "Кремлівська табакерка", посилаючись на свої джерела у Чорноморському флоті РФ, передає Діалог.UA.

"На борту корабля перебував серйозний вантаж північнокорейського озброєння: кілька десятків балістичних ракет і більше тисячі артилерійських снарядів", - розповіло джерело.

Він запевняє, що вантаж ішов у супроводі трьох північнокорейських військових, які не врятувалися.

"За словами іншого (джерела - ред.), загибель північнокорейських військових, яким була гарантована повна безпека, серйозно розлютила Володимира Путіна. Він зараз дуже не хоче псувати відносини з КНДР", - написав канал.

На борту, за його даними, крім снарядів, перебували танки та військовослужбовці ЗС РФ.

Цей інцидент, як повідомляється, "поховав" кар'єру командувача Чорноморським флотом РФ Віктора Соколова. Офіційно це поки що не підтверджено, проте Z-канали масово пишуть про його відставку з посади. Також не виключений арешт адмірала.


Контекст

Уранці у середу, 14 лютого, кілька надводних дронів України MAGURA V5, начинених вибухівкою, атакували "Цезаря Кунікова" недалеко від берегів Алупки (окупований Крим). Військовий корабель було потоплено, що українські БПЛА зняли на відео. 

Міноборони РФ зробило вигляд, що інциденту не було. Інформації про ліквідованих військових РФ наразі немає.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини