4 лютого 2024, 12:01

Розгром росіян під Новомихайлівкою – російських військових охопила паніка

Унаслідок бою під Новомихайлівкою у Покровському районі Донецької області росіяни у підсумку втратили велику кількість живої сили та техніки.

Розгром росіян під Новомихайлівкою – російських військових охопила паніка

В Інтернеті з'явилися нові фрагменти відео масштабного розгрому механізованої колони російської бронетехніки під Новомихайлівкою, де бійці 72-ї бригади ЗСУ рознесли росіян. Українські військові виявили наближення ворожої колони та завдали вогневого ураження з усіх видів зброї, включно з артилерією та безпілотниками. У результаті росіяни за підсумками бою втратили велику кількість живої сили та техніки.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

На опублікованих кадрах вдалося верифікувати втрату 11 одиниць бронетехніки. Також на кадрах видно зіткнення двох танків, які безладно збиваються у купу, намагаючись покинути поле бою, проте у підсумку обидві машини підбиті та згорають.

Особливу цінність представляє відео, зняте очима пілота підрозділу аеророзвідки Shadow. На кадрах видно, як оператор безпілотника здійснює контроль, коригує вогонь артилерії та фіксує результати вогневого ураження ПТРК 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців.

Раніше ми повідомляли, що під час боїв під Новомихайлівкою ворог недорахувався відразу 11 одиниць бронетехніки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини