22 січня 2024, 12:48

У росіян схожа ситуація: боєць ЗСУ Волохов розповів, скільки наших FPV-дронів потрапляють у ціль

На цьому етапі війни ефективність FPV-дронів, які використовує українська сторона, досить висока, заявив військовослужбовець Микола Волохов.

У росіян схожа ситуація: боєць ЗСУ Волохов розповів, скільки наших FPV-дронів потрапляють у ціль

Командир батальйону безпілотних систем 3-ї окремої штурмової бригади Микола Волохов в інтерв'ю для YouTube-платформи "Радіо Свобода" повідомив, що приблизно 30% FPV-дронів потрапляють у ціль.

"Це досить хороший відсоток. До речі, він відповідає тим даним, які росіяни публікують і про свої дрони. У них виходить приблизно так само, але там ідеться про "Ланцети" та камікадзе з крилами - набагато дорожчі й технологічніші дрони, ніж FPV. 30% означає, що з трьох БПЛА один потрапляє прямо у ціль", - розповів захисник України.

Також військовослужбовець зауважив, що у бійців є велика надія на те, що держава почне систематично забезпечувати армію дронами, оскільки власне забезпечення, за великим рахунком, ситуативне. Сьогодні волонтери можуть підтримати та мають такі ресурси та бажання, а завтра вже ні.

Минулого року від держави військові отримували вкрай недостатньо БПЛА, сказав Волохов. За словами захисника, це пов'язано з тим, що держава ухвалює рішення щодо великих обсягів, тому все відбувається дуже повільно.

Раніше ми повідомляли, що росіяни не можуть впоратися з атаками FPV-дронів ЗСУ на Херсонщині: розвідка озвучила причину.

Нагадаємо, ЗСУ за допомогою FPV-дрона зупинили атаку противника під Кринками.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини