Вибухи у Бєлгороді: повітряна тривога увімкнулася після прильотів, сховища закриті
У Бєлгороді після прильотів по центру міста жителі масово скаржаться на закриті бомбосховища.

У російському Бєлгороді паніка після прильотів центром міста. Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков закликав мешканців міста терміново спуститися у бомбосховища, більшість з яких виявилися закритими.
У Мережі налякані бєлгородці масово пишуть скарги, що не можуть потрапити до притулку, передає Діалог.UA.
О 15:39 за місцевим часом Гладков випустив у Telegram повідомлення про ракетну небезпеку. Зробив він це через більш ніж півгодини після того, як вибухи прогриміли у центрі міста.
"У місті запущено сирену ракетної небезпеки. Усі жителі повинні спуститися в укриття. Небезпека зберігається", - написав російський чиновник.

Люди масово кинулися до сховищ, де з'ясували, що ті здебільшого зачинені.
Також бєлгородці обурені тим, що сигнали ракетної тривоги пролунали вже після прильотів. У місцевих жителів не було часу сховатися від ударів.
Вибухи у центрі Бєлгорода прогриміли приблизно о 15:00 за місцевим часом. Були прильоти невідомих цілей, що, ймовірно, було результатом роботи російської системи ППО. Попередньо, під час удару загинули 5 осіб, близько 25 постраждалих.
Українська сторона не коментує подію у Бєлгороді.
Раніше повідомлялося, що вночі вибухи гриміли у Бєлгороді та Брянську, під ударом опинилися військові цілі.
Ми також писали, що у Шебекіно Бєлгородської області обстріляли завод "Монокристал".
Останні новини
Зеленський порівняв Навроцького з Орбаном: "Погана історія, вважаю, що вона закінчиться погано"
22:57Україна готує щось жахливе для РФ у Криму, останнім окупантам, що тікають, не позаздриш – Стерненко
19:45Трамп уночі зателефонував іранцям і поставив ультиматум: закриєте протоку – у вас не буде країни
17:34Загородній натякнув, як вороги Путіна можуть зробити палаючу Москву "фоном" для історичних подій
17:22