1 грудня 2023, 13:30

У Куп'янську будуватимуть лінію оборони: голова Харківської ОВА Синєгубов вказав на важливі деталі

Частину фортифікацій можуть побудувати у житлових районах Куп'янська, розташованих на лівому березі річки Оскіл.

У Куп'янську будуватимуть лінію оборони: голова Харківської ОВА Синєгубов вказав на важливі деталі

У Харківській області українські військові продовжують стримувати наступ російських окупантів. Для ефективнішої оборони від противника необхідна потужна лінія оборони, при цьому частину фортифікаційних споруд можуть побудувати у житлових районах міста Куп'янська, повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

З цієї причини людей можуть евакуювати з тієї частини Куп'янська, яку умовно називають Заоскільє: це насамперед Куп'янськ-Вузловий і станція Куп'янськ-Сортувальний.

Варто зазначити, що частина біженців із тих районів Куп'янська була евакуйована ще восени 2022 року, їх розмістили у гуртожитках Харкова. Водночас є й громадяни, які або повернулися додому, або взагалі відмовилися евакуюватися.

"Можливо, це буде поки що рекомендація. Далі вже евакуація примусовим способом. Ми спостерігаємо населені пункти, де перебувають 525 дітей, зокрема Заоскілье, тобто та частина Куп'янська... Ми повинні посилювати наші фортифікаційні споруди", - наголосив очільник області.

За словами Синєгубова, ситуація на фронті на Куп'янському напрямку важка, але стабільна. Противник атакує Синьківку та Петропавлівку. При цьому, за словами посадовця, кількість населених пунктів Харківщини, які перебувають під окупацією РФ, не змінилася.


Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відвідав Куп'янський напрямок, щоб підтримати та нагородити українських воїнів.

До речі, в українській прикордонній службі повідомили, що Росія надіслала зеків із "Вагнера" під Куп'янськ, щоб посилити наступальні дії у Харківській області.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини