1 грудня 2023, 11:13

Перемир'я у Газі під загрозою: бойовики ХАМАС завдали нового удару по Ізраїлю – терпець євреїв увірвався

Військові ЦАХАЛ анонсували відновлення наземної операції проти ХАМАС у секторі Газа.

Перемир'я у Газі під загрозою: бойовики ХАМАС завдали нового удару по Ізраїлю – терпець євреїв увірвався

Ізраїльська армія офіційно оголосила у соціальних мережах, що її літаки знову завдають ударів по палестинських бойовиках ХАМАС, які, як відомо, продовжують діяти у Газі й завдавати звідти ударів, інформує CNN.

ЗМІ також повідомляють, що ХАМАС із сектора Газа, незважаючи на оголошене перемир'я, знову завдав ударів по території Ізраїлю, на півдні країни за день лунала вже друга за рахунком повітряна тривога.

Зі свого боку, "Русская служба BBC" із посиланням на міністерство охорони здоров'я так званої "Палестини", контрольоване ХАМАС, пише, що Єрусалим нібито завдав удару по місту Рафах, розташованому на півдні сектора Газа. У результаті загинули 6 палестинців (мирних чи військових, достеменно невідомо).

Таким чином, є підстави припускати, що перемир'я у Газі перебуває під загрозою зриву.

Водночас журналісти CNN зазначають, що, незважаючи на відновлення бойових дій у Газі, переговори з катарськими та єгипетськими посередниками зі звільнення заручників, яких утримує ХАМАС, ще тривають.

Нагадаємо, відомий бізнесмен Ілон Маск приїхав до Ізраїлю після звинувачень в антисемітизмі на його адресу та змінив своє ставлення до тероризму.

Також ми писали, що міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант, говорячи про перемир'я з ХАМАС, назвав його "коротким перепочинком".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини