1 грудня 2023, 09:30

"Мужики, це пекло! Скільки хлопців за ці дні полягло", – окупант показав кадри з-під Авдіївки

Російський окупант показав кадри посадки на Авдіївському напрямку, заваленої тілами "200-х" російських солдатів.

"Мужики, це пекло! Скільки хлопців за ці дні полягло", – окупант показав кадри з-під Авдіївки

Авдіївка перетворилася на братську могилу для окупаційної армії РФ, підступи до міста завалені тілами ліквідованих російських солдат, яких ніхто не збирається евакуювати.

Одну з посадок під Авдіївкою зняв на відео російський окупант.  Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

У відео російський військовий рухається серед розбитого під Авдіївкою населеного пункту серед тіл десятків мертвих солдат, він шукає товариша по службі Аліка. Це ілюстративно, що трупи ніхто не евакуює та навіть не ховає на місці, вони лежать грудами, нікому не потрібні.

"Ось так ми тут живемо. Там далі х***и (ЗСУ - ред.). Наші позиції. Це була, коротше, посадочка. Була... Ми тут уже 8-му добу... Б*ял, це пекло! Мужики, це пекло! За ці дні скільки хлопців полягло... Сьогодні добре: "пташки" (ударні безпілотники ЗСУ - ред.) не літають, туман", - говорить за кадром росіянин.

Судячи з розмов окупантів, їхній підрозділ закинуто на цю посадку 8 днів тому. І за цей час вони не отримали жодного постачання. Немає навіть води.

Варто зазначити, що великий російський наступ на Авдіївку триває вже понад місяць. Це один із найсильніших укріпрайонів ЗСУ, та просування там росіянам коштує дуже дорого. Експерти Інституту вивчення війни (ISW) підрахували, що у листопаді 2023 року російська армія за добу втрачала у середньому 931 солдата, що є найвищим показником за всю війну. І Авдіївка - головна причина такого грандіозного сточування ЗС РФ.

Раніше ЗСУ знищили колону росіян під Авдіївкою - до позицій не дійшов ніхто.

Ми також писали, що Майкл Накі вказав на 2 "точки", які свідчитимуть про критичну ситуацію в Авдіївці.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини