29 листопада 2023, 09:39

Там територія всіяна трупами ворога: армія Путіна намагається захопити Степове

Ситуація у районі Авдіївки дуже складна, а МО РФ кидає у бій проти ЗСУ дуже багато піхоти.

Там територія всіяна трупами ворога: армія Путіна намагається захопити Степове

Експерти й аналітики повідомляють про те, що бої у районі Авдіївки тривають щодня та не вщухають ні на хвилину. Кремль не шкодує своїх солдатів, утім, як і військову техніку. Завдання Путіна - до кінця року взяти місто за будь-яку ціну.

Учора, 28 листопада, аналітики з групи DeepState опублікували звіт за минулу добу. Противник відійшов від Степового, проте не полишає спроб узяти цей населений пункт.

Противнику не вдалося закріпитися на околицях Степового, оскільки українська артилерія розбила піхоту ворога.

Противник, з одного боку, хоче зайти в Степове, але й, з іншого боку, намагається сховатися від артилерії та FPV-дронів ЗСУ. Для цього вони ховаються у зруйнованих будинках, у підвалах, у підбитій і знищеній техніці. Територія навколо Степового всіяна трупами ворога.

Також армія Путіна намагається вибити ЗСУ з Авдіївського коксохімічного заводу. Оскільки спроби штурму у лоб нічого не дали, ворог вдався до нової тактики. ЗС РФ підвозять до заводу військову техніку, щоб обстрілювати з неї позиції ЗСУ.

Українським захисникам довелося залишити низку позицій у районі заводу. Активно на цій ділянці фронту використовують FPV-дрони.

Практично не змінилася обстановка біля Водяного, Первомайського та Північного. Важкі бої йдуть й у районі Мар'їнки.

Незважаючи на погані погодні умови, противник продовжує бої навколо Авдіївки, атакуючи одразу з 6 напрямків. При цьому на цій ділянці фронту противник дуже активно використовує ПКС РФ.

Раніше ми повідомляли, що в окупантів із 1822-го батальйону дуже великі проблеми на лівому березі Херсонщини.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку ЗСУ просунулися на захід від Работиного у напрямку Копані.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини