21 листопада 2023, 11:37

Битва за Авдіївку: The Wall Street Journal розповіла про план Росії

За словами українських військовослужбовців, російська піхота, яка атакує, здебільшого погано навчена, часто збивається у купу та є легкою мішенню.

Битва за Авдіївку: The Wall Street Journal розповіла про план Росії

Битва за Авдіївку може ознаменувати для України початок багатомісячної оборони - в умовах, коли США перебувають у лещатах парламентського паралічу, а Європа ледве нарощує військове виробництво, невизначеність із постачанням західних боєприпасів обмежує можливості ЗСУ, пише The Wall Street Journal.

Москва намагається скористатися ситуацією, проте перші атаки Росії на Авдіївку у жовтні провалилися. Росіяни зазнали важких втрат у живій силі та техніці.

Тепер МО РФ змінило тактику, направляючи вперед невеликі групи піхоти.

Обидві армії насилу маневрують на відкритій, замінованій місцевості під небом, що гуде від безпілотників. Журналісти видання акцентують, що населення РФ майже у чотири рази перевищує населення України, а отже Москва може дозволити собі втрачати незліченні тисячі солдатів заради незначних успіхів. Тим часом Україна насилу заповнює втрати піхоти, яких зазнала під час літнього контрнаступу й оборони Бахмуту.

За словами українських військовослужбовців, російська піхота, що атакує, здебільшого погано навчена, часто збивається у купу та є легкою мішенню.

"Вони наступають, як зомбі. Деякі з них світять ліхтарями - вдалий момент для будь-якого кулеметника", - каже рядовий Богдан Лисенко.

План РФ полягає у тому, щоб просунутися північніше та південніше Авдіївки, а потім спробувати відрізати її від шляхів постачання.

Раніше ми повідомляли, що, згідно з експертами Заходу, щодня на Авдіївському напрямку ворог втрачає вбитими та пораненими до 500 осіб.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини