21 листопада 2023, 08:01

На Бахмутський напрямок МО РФ перекидає десантників: ISW і Сирський озвучили деталі

Бойові дії на Бахмутському напрямку йдуть дуже важко та зі змінним успіхом.

На Бахмутський напрямок МО РФ перекидає десантників: ISW і Сирський озвучили деталі

Z-блогери пишуть, що армія Путіна просунулася на південному заході від Бахмуту. Вона зараз перебуває у районі Кліщіївки, консолідуючи сили у районі лісових масивів і залізничної станції.

Аналітики з ISW дали оцінили бої на Бахмутському напрямку за минулу добу.

Z-воєнкори пишуть, що російська армія зуміла подолати "позиційний глухий кут" і взяти під свій контроль позиції між Кліщіївкою й Андріївкою.

Український військкор Костянтин Машовець заявив, що МО РФ перекинуло з Лиманського напрямку частини 98-ї та 106-ї десантних дивізій. Ці підрозділи ведуть бої на півночі від Бахмуту, а на півдні українські позиції атакують окупанти з 2-го армійського корпусу "ЛНР".

РосЗМІ також стверджують, що на цій ділянці фронту бої ведуть і 200-а мотобригада з підрозділів Північного флоту РФ.

Ведуть бої ЗСУ й у районі Горлівки. Кадри з геолокацією від 19 листопада показали ворожі дрони, які завдають ударів по позиціях ЗСУ у районі звалища на північному заході від Горлівки між Шумами та Південним. У МО РФ стверджують, що відбили всі атаки українських захисників у районі Горлівки.

Командувач Сухопутних військ України Сирський підтвердив інформацію про важкі бої на Бахмутському напрямку.

Найбільше боїв точиться саме у районі Кліщіївки, де ворог кидає на позиції ЗСУ штурмові загони "Шторм-Z" і "Шторм-V", сформовані з ув'язнених і штрафників.

Раніше ми повідомляли, що армія Путіна намагається вибити ЗСУ з Кринок за допомогою термобаричної установки "ТОС-1".

Нагадаємо, департамент Міноборони США не виключає постачання Києву установки HIMARS з невідомою пусковою модифікацією. Можливо, йдеться про нові далекобійні снаряди.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини