17 листопада 2023, 14:39

Терор без сенсу: армія Путіна похвалилася, як стирає авіабомбами багатоповерхівки в Авдіївці

Російські окупанти оприлюднили страшні кадри бомбардувань авіацією житлових багатоповерхівок в Авдіївці.

Терор без сенсу: армія Путіна похвалилася, як стирає авіабомбами багатоповерхівки в Авдіївці

Російська армія під час свого наступу перетворює на руїни українську Авдіївку. Страшні кадри бомбардувань злили у Мережу окупанти, вихваляючись своїми злочинами.

Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

На відео зафіксовано момент скидання росіянами чотирьох авіабомб на багатоповерхівки Авдіївки. Жодного військового сенсу у цих бомбардуваннях немає, це банальний терор мирного населення.

Відео прокоментував російський військовий оглядач Ян Матвєєв. Він підозрює, що льотчики ПКС РФ бомбардують багатоповерхівки Авдіївки тільки тому, що це велика статична ціль, у яку легко влучити. Крім того, ефектні кадри підриву багатоповерхівок можна "згодовувати" російській громадськості, яка, перебуваючи у мілітаристському захваті, вимагає перемог і крові.

"Кадри обстрілу Авдіївки російськими авіабомбами. Виглядає моторошно, але що з точки зору військової ефективності - саме те, що писав один із Z-військоворів: "Бомблять кудись по Авдіївці". Лінії постачання не під ударом, укріпрайони й укриття теж ні: атакують просту та помітну ціль - житлові будинки... Такі удари ніяк не допомагають наземним силам, на що також скаржаться російські військові", - пише росіянин.

Примітно, що головною метою своєї "спецоперації" Кремль називає "захист Донбасу". При цьому російська армія безжально знищує міста та села цього регіону під час війни, стираючи їх під нуль авіацією й артилерією.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що РФ готується до третьої хвилі наступу на Авдіївку.

Ми також писали, що Z-військкор Живов готує росіян до поганих новин щодо Авдіївки.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини