6 листопада 2023, 07:55

Окупанти на Півдні України готові поліпшити свою логістику: гауляйтер Балицький поділився деталями

Окупований Крим і російський Ростов має з'єднати нова залізниця через територію Запоріжжя.

Окупанти на Півдні України готові поліпшити свою логістику: гауляйтер Балицький поділився деталями

Окупанти розпочали будівництво нової залізниці через територію окупованої Запорізької області, яка з'єднає Крим і Ростов.

Напередодні гауляйтер Запорізької області Євген Балицький анонсував будівництво такої залізниці, інформує канал "Україна 365".

В інтерв'ю пропагандистським телеканалам окупант заявив, що з боку Донецька вже почало будівництво однієї з гілок майбутньої залізниці. Відомо, що лінія проходитиме через Якимівку, Ростов, Маріуполь і Бердянськ.

За словами Балицького, на першому етапі планують побудувати тільки одну гілку без електричної тяги для тепловозів, які мають поліпшити логістику ворожої армії. Цією залізницею вже планується перевозити боєприпаси та військовослужбовців ЗС РФ.

Також цією ж гілкою окупант планує вивозити з України награбоване зерно, залізну руду, вугілля, металобрухт тощо. Вивозити все через Кримський міст не тільки небезпечно, а й далеко, заявив Балицький.

Тим часом ще у серпні Балицький зізнався, що постійно боїться за своє життя, тому що будь-якої миті на нього може бути скоєно замах.

Нагадаємо, Балицький закликає Кремль повернути Польщу, Балтію та Фінляндію до складу РФ за допомогою окупації.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини