2 жовтня 2023, 13:00

"Бавовна" у Смоленську: російський завод, що випускав авіаційні ракети "Х-59", атакували ударні дрони

Українська розвідка повідомила про "хлопки" на Смоленському авіазаводі, який виробляє ракети для ЗС РФ.

"Бавовна" у Смоленську: російський завод, що випускав авіаційні ракети "Х-59", атакували ударні дрони

У Росії сталася потужна "бавовна" на Смоленському авіаційному заводі, який виробляв авіаракети "Х-59". Стало відомо, що стратегічне російське підприємство було атаковано ударними безпілотниками, інформує ТГ-канал Головного управління розвідки МО України.

Удари по авіазаводу у Смоленську було завдано у неділю, 1 жовтня, внаслідок чого було порушено процес із виробництва російських ракет "Х-59" різних модифікацій.

Українські військові розвідники стверджують, нібито у них є підтверджені дані, що цілі досягли 3 із 4 БПЛА, при цьому потужностям військового підприємства було завдано значної шкоди.

Варто додати, що російська ракета "Х-59" (модифікація "Х-59МК2") класу "повітря - земля" - один із тих різновидів боєприпасів, якими російські окупанти з ПКС РФ найчастіше обстрілюють українську територію. Її дальність польоту може сягати до 280 км. Також відомо, що ця модифікація оснащена новітньою системою керування, що містить оптико-електронну ГСН і НАП системи ГЛОНАСС / GPS, також вона має проникну та касетну бойові частини.

Нагадаємо, 1 жовтня у Сочі дрон ГУР МО атакував стоянку вертольотів російської армії.

Також ми писали, що у Брянську після прильоту дрона через підстанції були знеструмлені населені пункти.

Крім того, стало відомо, що під час повторного удару БПЛА по Курську пошкоджено НПЗ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини