25 вересня 2023, 14:02

Криворукі російські військові потрапили у своє невизнане "Придністров'я": у Мережі з'явилися кадри прильоту

Тепер і жителі так званої "ПМР" отримали від "любимой" Росії прильоти у свої городи.

Криворукі російські військові потрапили у своє невизнане "Придністров'я": у Мережі з'явилися кадри прильоту

Під час російської атаки на Одеську область уламки ракети "С-300" зразка 1968 року впали на городі одного з мешканців молдовського села Кіцкани, що перебуває під контролем російських військових і бойовиків невизнаної "Придністровської Молдовської Республіки", передає ТГ-канал "Україна 365".

Інцидент стався у ніч на 25 вересня: від села Кіцкани, розташованого на лівому березі Дністра, до Одеси приблизно 100 км.

Цікаво, але керівництво псевдодержавного утворення "ПМР", підконтрольне Москві, поскаржилося, що ракета не вибухнула, а тому, як і раніше, становить небезпеку.

Також відомо, що у Придністров'ї, яке є суверенною територією Республіки Молдова, впали уламки ще однієї російської ракети, за попередніми даними, "С-300". При цьому вибух стався у повітрі, його чули як жителі села Кіцкани, так і у Тирасполі, що є "столицею республіки".

Крім того, залишки однієї з російських ракет знайдено на присадибній ділянці одного з приватних домоволодінь.

Повідомляється, що постраждалих унаслідок інциденту нібито немає.

Раніше у МЗС України повідомили, що на території Румунії здетонував один із російських дронів, якими ворог атакує українські порти на Дунаї.

Нагадаємо, президент Румунії зажадав термінового розслідування падіння на території країни уламків безпілотника.

Як зазначила раніше президент Молдови Майя Санду, для вирішення проблеми Придністров'я необхідна перемога України у війні з РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини