11 вересня 2023, 10:21

Російські загарбники збираються з силами, щоб знову атакувати на Куп'янському напрямку, – Анна Маляр

У районі адміністративного кордону Луганської та Харківської областей тривають кровопролитні бої.

Російські загарбники збираються з силами, щоб знову атакувати на Куп'янському напрямку, – Анна Маляр

Окупаційна армія країни-агресора РФ після того, як зазнала величезних втрат, збирається з силами на Куп'янському напрямку, щоб піти у новий наступ, розповіла в ефірі національного телемарафону заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її інформацією, українські війська знищують наступальні сили противника: і особовий склад, і техніку. Росіяни з цієї причини відійшли на перегрупування. Незабаром вони збираються знову рушити на Куп'янськ. Під особливою загрозою лівобережна частина міста (станція Куп'янськ-Сортувальна та н.п. з найважливішим залізничним вузлом Куп'янськ-Вузловий).

Маляр додала, що впродовж минулого тижня противник намагався атакувати на Харківщині у районі Синьківки та Берестового. Своєю чергою, Збройним силам України вдалося відбити численні атаки росіян, завдавши тим досить великих втрат.

Як раніше повідомлялося, минулого тижня Росія атакувала Синьківку Харківської області, маючи на меті прорвати оборону ЗСУ під Куп'янськом.

Додамо, голова Луганської ОВА Артем Лисогор повідомив, що російські вояки намагаються пробити українську оборону у районі адмінкордону Луганської та Харківської областей.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини