4 вересня 2023, 13:05

Росіяни припинили штурм на одній з ділянок Куп'янського напрямку та вирішили окопатися

Зазнавши втрат, російські загарбники вирішили поблизу адмінкордону Луганської та Харківської областей піти в оборону.

Росіяни припинили штурм на одній з ділянок Куп'янського напрямку та вирішили окопатися

Ілля Євлаш, керівник прес-служби Східного угруповання військ Збройних сил України, розповів про те, що російські військові на одній з ділянок фронту припинили атакувати українські позиції та взялися зводити фортифікаційні споруди, передає "Суспільне Спротив".

Так, у районі Новоєгорівки Луганської області, яка розташовується зовсім близько з адміністративним кордоном Харківської області, росіяни почали встановлювати укріплення, очікуючи атак ЗСУ.

Євлаш додав, що ЗСУ знищили 67 російських загарбників, а також один БПМ-3, одну МСТА-С, чотири авто, інженерну машину та склад із боєприпасами.

"ЗС РФ поблизу Новоєгорівки призупинили свої спроби штурму та вдалися до інженерного обладнання власних редутів. За добу ЗС РФ завдали по населеному пункту авіаційного та 37 артилерійських ударів", - додав начальник пресслужби Східного угруповання ЗСУ.

Раніше ТГ-канал "Бахмутський Демон" писав, що бійці ЗСУ провели блискавичну контратаку під Куп'янськом, вдаривши росіянам у тил.

Додамо, на Херсонщині російські окупанти перекинули практично весь свій бойовий резерв на Запорізький напрямок, залишивши лише мобілізованих.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини