30 серпня 2023, 10:06

Генерал Сирський назвав ситуацію під Куп'янськом складною, повідомивши останні звістки з фронту

Російські загарбники не припиняють спроби прорвати оборону ЗСУ під Куп'янськом Харківської області.

Генерал Сирський назвав ситуацію під Куп'янськом складною, повідомивши останні звістки з фронту

На адміністративному кордоні Харківської та Луганської областей російські окупанти не припиняють спроб атакувати. Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський назвав обстановку на цій ділянці фронту складною, інформує Military Media Center.

За словами українського воєначальника, ЗСУ стримують атаки противника на Куп'янсько-Лиманському напрямку. Водночас південніше, на Бахмутському напрямку, бійці Сил оборони України тіснять російських окупантів, просуваючись повільно, але впевнено.

За словами генерала Сирського, ситуація на Східному фронті українсько-російських бойових дій залишається складною.

"Українські частини продовжують стримувати наступ противника на Куп'янсько-Лиманському напрямку. Найбільш запеклі бої відбуваються у районах Райгородки та Ковалівки", - наголосив командувач.

Сирський додав, що на цій ділянці фронту російські військові, незважаючи на доволі суттєві втрати у живій силі та техніці, продовжують виконувати атакувальні дії, прагнучи прорвати оборону ЗСУ. Противник активно застосовує свої штурмові загони на бронетехніці.

Варто зазначити, нещодавно міністр оборони України Резніков сказав, що ЗС РФ можуть потрапити у "котел" під Куп'янськом.

Нагадаємо, раніше генерал Сирський повідомив про те, що противник перекидає під Куп'янськ нові сили з території РФ для відновлення наступу.

До речі, аналітики американського Інституту вивчення війни писали, що російська армія намагається наступати широким фронтом під Куп'янськом, але ЗСУ успішно тримають оборону.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини