29 серпня 2023, 08:54

Російські війська можуть потрапити у "котел" під Куп'янськом – Резніков сказав, що для цього потрібно

Просування окупантів із РФ у районі Куп'янська Харківської області може призвести до оточення їхнього угруповання.

Російські війська можуть потрапити у "котел" під Куп'янськом – Резніков сказав, що для цього потрібно

Міністр оборони України Олексій Резніков, виступаючи перед журналістами, заявив, що угруповання російських загарбників, що атакує під Куп'янськом на Харківщині, має деякі успіхи, але водночас може потрапити там в оточення, передає "РБК-Україна".

За словами Резнікова, якщо українські захисники просунуться південніше на Бахмутському напрямку, то російські війська, які вклинилися в оборону ЗСУ у районі Куп'янська, ризикують потрапити у "котел".

"Що стосується атак ЗС РФ на Куп'янському напрямку: це логічний хід противника, він намагається відвернути нашу увагу. Вони здійснюють там атаки, сподіваючись змусити нас забрати підрозділи з Півдня та Сходу.

Однак генерал Олександр Сирський, який командує ОСГВ "Хортиця", одночасно тримає оборону на тому напрямку та контратакує на Бахмутському напрямку. ЗС РФ трохи просуваються під Куп'янськом, але якщо ми зможемо просунутися у районі Бахмуту, то тоді вони потраплять у котел", - наголосив глава українського оборонного відомства.

До речі, український генерал Сергій Наєв, командувач Об'єднаних сил ЗСУ, заявив, що РФ практично повністю вивела свої наземні війська з Білорусі, щоб кинути їх на Куп'янськ і Лиман.

Нагадаємо, генерал Сирський заявив, що Росія перекидає під Куп'янськ нові сили для відновлення наступу на цьому напрямку.

Крім того, ЗМІ писали, що ЗСУ провели контратаку на Куп'янському напрямку та змогли просунутися у напрямку Лиману Першого та Масютівки.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини