17 серпня 2023, 12:06

Росія під Куп'янськом копіює тактику під час атаки на Бахмут: у бій кинуті колишні зеки

Командування ЗС РФ для захоплення Куп'янська Харківської області задіє роти "Шторм-Z", набрані з кримінальних елементів.

Росія під Куп'янськом копіює тактику під час атаки на Бахмут: у бій кинуті колишні зеки

Загарбники з Російської Федерації у своїх шалених спробах повторно окупувати Куп'янськ Харківської області частково дублюють ту тактику, яку використовували під Бахмутом на Донбасі. Для захоплення цього стратегічно важливого населеного пункту росіяни кидають у "м'ясні штурми" свої підрозділи "Шторм-Z", набрані з достроково звільнених злочинців, передає Діалог.UA з посиланням на спікера Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого.

Водночас представник ЗСУ зазначає, що ЗС РФ не повністю копіюють бахмутську тактику, а лише частково, оскільки мобілізовані зі "Шторм-Z" мають слабшу військову підготовку, ніж "Вагнер", який штурмував Бахмут.

"Вони залучають так звані роти "Шторм-Z". Це репліка на підрозділи ПВК "Вагнер", можливо, навіть менш вдала", - зазначить Череватий.

Він додав, що "штормові" підрозділи ЗС РФ складаються переважно з кримінальників або людей, які під тиском правоохоронних органів, маючи ризики бути засудженими, підписують контракти та йдуть на фронт в Україну.

Нагадаємо, командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський повідомив про ускладнення ситуації на Куп'янському напрямку, де російські окупанти намагаються наступати.

Тим часом через спроби РФ прорвати оборону ЗСУ під Куп'янськом жителів понад 30 населених пунктів Харківської області вирішили евакуювати у безпечне місце.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини