5 червня 2023, 12:12

Обстановка під Шебекиним загострюється: "прилетіли" понад 70 "Градів" невідомо звідки

Чиновник Путіна Жданов, як і очікувалося, пише про обстріл Нової Таволжанки у Бєлгородській області нібито з боку ЗСУ.

Обстановка під Шебекиним загострюється: "прилетіли" понад 70 "Градів" невідомо звідки

Обстріляно село у Шебекинському районі Бєлгородської області, адміністративний центр Новотаволжанського сільського поселення. Голова Шебекинського округу Володимир Жданов, повністю підконтрольний диктатору Путіну, поспішив повідомити, що населений пункт Нова Таволжанка нібито обстріляла українська армія, передає Діалог.UA за матеріалами російських ЗМІ.

"По Таволжанці за сьогодні, до 8:30 ранку, було... понад 70 прильотів із РСЗВ "Град" і понад 15 зі ствольної артилерії по місту Шебекіне", - сказав Володимир Жданов під час оперативної наради.

Звідки Жданов і російські ЗМІ взяли, що це саме українська армія зробила, невідомо. Зрозуміло, що їм потрібно доповідати саме так, але невже вони не розуміють, що розумні люди здогадуються про картинність, награність усіх цих зведень. Річ у тім, що реактивна система залпового вогню радянська та російська РСЗВ "Град" перебуває на озброєнні як ЗСУ, так і ЗС РФ. І тільки дурна людина без попереднього розслідування (а об'єктивне розслідування за такий короткий час проведено просто не зможе бути) може стверджувати, що всі 70 пострілів були саме з боку України.

До речі, 2014 року на Донбасі міста дуже часто обстрілювали проросійські "ополченці", а російські ЗМІ писали про те, нібито це робили українські "диверсанти" й інші сили, які беруть участь в АТО.

Нагадаємо, в Інтернеті було опубліковано відео артилерійського удару повстанців по місцю дислокації російських військових у Бєлгородській області.

Як раніше повідомлялося, під Бєлгородом скинули боєприпас на енергетичний об'єкт.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини