1 червня 2023, 22:17

Військові РФ із Бєлгородської області почали переходити на бік "РДК"

Після кількох рейдів Легіону "Свобода Росії" та "РДК" російські військовослужбовці вирішили перейти на бік добровольців.

Військові РФ із Бєлгородської області почали переходити на бік "РДК"

Один із колишніх російських військовослужбовців, який проходив службу у Бєлгородській області на посаді "помічник гранатометника", вирішив боротися за зміну режиму у РФ.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Після рейду Легіону "Свобода Росії" та "РДК", коли наші всі втекли, а нас просто покинули, я прийняв рішення перейти на українську сторону. Не просто перейти, а приєднається до Легіону "Свобода Росії" або "РДК", тому що ми там нікому не потрібні й узагалі настав час, час уже щось міняти у нас у країні. Влада не змінюється, стає тільки гірше. Моя дружина, мої діти гідні того, щоб за них воювати", - зізнався росіянин.

Він також звернувся до своїх колишніх товаришів по службі, закликавши воювати за майбутнє: "Іншого вибору у нас не залишилося".

Нагадаємо, 1 червня повстанці з "РДК" і Легіону "Свобода Росії" продовжили другий етап наступальної операції у Бєлгородській області.

У місті Шебекіне гримлять вибухи - люди у паніці тікають, спорожніли АЗС, немає електрики та води. Тим часом влада вирішила не перейматися евакуацією всіх мирних жителів, кинувши людей у підвалах.

У Міноборони РФ запевняють, що "самовіддано перемогли" всіх супротивників: частина нібито була знищена, частина нібито повернулася в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини