31 травня 2023, 09:59

У Південній Кореї повітряна тривога: КНДР запустила супутник-шпигун, але сталося щось несподіване – відео

Чергова північнокорейська Lolly Bomb звалилася у Жовте море через критичні неполадки двигуна.

У Південній Кореї повітряна тривога: КНДР запустила супутник-шпигун, але сталося щось несподіване – відео

Союзник російського диктатора Володимира Путіна лідер КНДР Кім Чен Ин продовжує "кошмарити" сусідів запусками своїх ракет на радість спецслужбам РФ і Китаю. Однак цього разу чергова "лолібомб" не витримала відповідальності та "демілітаризувалася" у воду, передає Діалог.UA за матеріалами корейської преси.

Повідомляється, що у столиці Південної Кореї Сеулі у зв'язку із запуском ракети КНДР було оголошено повітряну тривогу. Представники Сил оборони Республіки Корея заявили, що їхні північні опоненти запустили космічну ракету-носій Chollima-1 з їхнім першим військовим супутником-шпигуном Malligyong-1.

Однак комуністичну КНДР цього разу спіткало фіаско: ракета-носій, втративши тягу, впала у Жовте море приблизно за дві сотні кілометрів на захід від острова Очхон. Примітно, що північнокорейці заявили про те, нібито "можуть повторити" цей запуск "найближчим часом".

Причинами такого епікфейлу називають несподіваний збій у роботі двигуна ракети: після відділення першого ступеня вона втратила тягу та впала у море.

Зі свого боку, у Південній Кореї вважають, що наступну спробу запуску Пхеньян може здійснити вже на початку червня.

Також стало відомо про виявлення уламків північнокорейської ракети-носія.

Раніше Володимир Зеленський розповів корейцям, що думає про російського диктатора Путіна.

До речі, російський опозиціонер Ігор Ейдман розповів про конфлікт усередині російських еліт, заявивши, що ті скоро будуть на літаках летіти у Північну Корею.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини