30 травня 2023, 22:09

"Місія нездійсненна", – у Міноборони України відреагували на розшук у РФ Залужного та Сирського

У Міноборони України пояснили, чого домагається Москва, оголошуючи у розшук генералів Валерія Залужного й Олександра Сирського.

"Місія нездійсненна", – у Міноборони України відреагували на розшук у РФ Залужного та Сирського

Росія оголосила у розшук Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командувача Сухопутних військ України Олександра Сирського. Агресор переслідує цим дві мети.

Про це ввечері 30 травня написала заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

На її думку, оголошення воєначальників України у розшук - це частина інформаційної війни. Цілі дві: нівелювати статус України як жертви російської агресії, а також психологічно натиснути на українське військове керівництво.

"Місія нездійсненна. Росія цією війною створила собі настільки токсичну репутацію та настільки втратила довіру, що будь-які звинувачення з її боку на адресу наших військових сприймаються як обтяжувальна обставина", - написала Маляр.

Вона нагадала, що під командуванням Залужного та Сирського українська армія вже понад рік успішно протистоїть агресору, який переважає у живій силі й озброєнні. Психологічно вплинути на них на цьому етапі немає жодної можливості.

Москва поки що ніяк не коментує оголошення у розшук українських воєначальників. Інформацію про появу їх у базі МВС РФ поширили ЗМІ. Невідомі також статті, які Москва висуває генералам. Однак раніше Слідком РФ звинувачував військове керівництво України у нанесенні ударів по мирних громадянах і цивільній інфраструктурі, намагаючись таким чином виправдати свою агресію.

Раніше СБУ взялася за Бастрикіна: голові Слідкому РФ оголошено підозри.

Ми також писали, що Слідком РФ озвучив "чорний список" українців - до нього потрапили Аваков і Коломойський.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини