29 травня 2023, 11:02

Ізраїль завдав удару у відповідь по Сирії – ППО друга Путіна Асада "демілітаризовано", відео

Авіація Ізраїлю у відповідь на провокації асадитів відпрацювала по військових об'єктах у Сирії, зокрема по аеропорту у Дамаску.

Ізраїль завдав удару у відповідь по Сирії – ППО друга Путіна Асада "демілітаризовано", відео

Вночі у неділю, 28 травня, Ізраїль ударив по цілій низці військових об'єктів у Сирії, підконтрольних режиму диктатора Башара Асада. Армія оборони Ізраїлю вразила розташування противника у Дамаску та його околицях, передає ТГ-канал "Україна 365", опублікувавши відео удару.

Як передає державне інформаційне агентство Сирії SANA, кероване режимом Асада, ізраїльські літаки-винищувачі випустили ракети з району Голанських висот (цю територію Ізраїль забрав у Сирії під час однієї з воєн, коли вояки батька Асада вторглися на їхню територію саме звідти).

Також асадівське ЗМІ пише, нібито сили ППО Сирії збили кілька ракет, але достовірність цієї інформації перебуває під сумнівом, особливо з огляду на той факт, що багато боєприпасів не влучили у цілі. Є дані, що ППО асадитів, з яким їм активно допомагають російські "партнери", було серйозно пошкоджено,та це визнають, зокрема, сирійські офіційні мас-медіа.

Видання The Times of Israel, описуючи інцидент, зазначає, що це перша така атака Ізраїлю відтоді, як 7 травня Сирію було знову прийнято до Ліги арабських держав.

За попередніми даними, Ізраїль у відповідь на провокації режиму Асада завдав ударів двома хвилями: перший удар вразив міжнародний аеропорт у Дамаску, другий - батареї терористичної організації "Хезболла", яка, як і росіяни, теж активно співпрацює з Асадом.

Нагадаємо, у Сирії повстанці ліквідували російського полковника Олега Печевистого.

Також ми повідомляли, що США намагаються перекрити шлях російської військової авіації до Сирії, щоб не було поставок зброї для війни проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини