25 травня 2023, 12:10

Російські вояки атакували Україну, але впустили авіабомбу "ФАБ-500" під Бєлгородом – територія оточена

У "Бєлгородській народній республіці" за 23 км від кордону з Україною було виявлено радянську некеровану авіабомбу.

Російські вояки атакували Україну, але впустили авіабомбу "ФАБ-500" під Бєлгородом – територія оточена

Російські окупанти жорстко облажалися, коли летіли вчергове бомбардувати Україну, але "посіяли" авіаційну бомбу "ФАБ-500" у полі біля села Калініно (Бєлгородська область), передає Телеграм-канал "Україна 365".

Потужний боєприпас, загублений "доблесними" російськими льотчиками, був знайдений за 23 км від кордону з Україною. Російські силовики оточили прилеглу територію, поставили поруч охорону та пообіцяли наляканому населенню знешкодити ФАБ "уже сьогодні". Річ у тім, що від місця падіння п'ятсоткілограмової фугасної авіабомби до найближчих житлових будинків усього близько 300 метрів.

Нагадаємо, пізно ввечері 20 квітня у Бєлгороді Російської Федерації на перехресті проспекту Ватутіна та вулиці Губкіна стався потужний вибух, після якого утворилася величезна воронка. Як з'ясувалося, це вибухнула авіабомба.

Наступного дня, 21 квітня, Міноборони Росії взяло на себе відповідальність за авіаудар по Бєлгороду, пояснивши подію "нештатним сходом авіаційного боєприпасу". Утім, МО РФ також заявило, що постраждалих немає, але це, як з'ясувалося згодом, була неправда: постраждали щонайменше 3 людини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини