25 травня 2023, 11:22

Україна отримала сотні тисяч боєприпасів перед контрнаступом: у Києва новий союзник – ЗМІ

Настільки великі партії снарядів від Південної Кореї, за оцінюванням американських військових, зроблять контрнаступ ЗСУ ще потужнішим і ефективнішим.

Україна отримала сотні тисяч боєприпасів перед контрнаступом: у Києва новий союзник – ЗМІ

Після тривалих і важких переговорів Південна Корея почала поставки великих партій артилерійських боєприпасів для України, піддавшись на вмовляння Сполучених Штатів. Поставки українській армії снарядів також ідуть через США, повідомляє авторитетне американське видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Згідно з інформацією, що надходить, Південна Корея почала постачання сотень тисяч артилерійських снарядів для України. Настільки великі партії, за оцінюванням американських військових, зроблять український контрнаступ ще більш потужним і ефективним.

Джерела зазначають, що конфіденційна угода Сеула та Вашингтону передбачає схему, згідно з якою Південна Корея здійснює передачу снарядів США, після чого американська влада організовує постачання в Україну. Адміністрація Білого дому відмовилася робити будь-які коментарі у відповідь на запит журналістів.

Влада Південної Кореї також відмовилася від заяв.

Журналісти зазначають, що Південна Корея чинила опір проханням про постачання снарядів, однак після візиту південнокорейського президента до Вашингтону ситуація радикально змінилася на користь України.

Раніше на саміті "Великої сімки" в Японії Байден оголосив про виділення Україні нового пакета військової допомоги.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини