20 квітня 2023, 15:57

"Це найвищий показник", – натовські інструктори здивувалися майстерності бійців ЗСУ під час навчань

Українські військовослужбовці, які проходять бойову підготовку на базах НАТО, здивували західних інструкторів своєю високою майстерністю, побивши існуючий рекорд.

"Це найвищий показник", – натовські інструктори здивувалися майстерності бійців ЗСУ під час навчань

Британські, норвезькі й інші натовські інструктори, які тренують українських військовослужбовців, вражені їхньою боєздатністю. Один із прикладів навів військовий аналітик Юрій Швець під час бесіди з Ігорем Яковенком. За його словами, буквально минулого тижня чергову партію тих, хто закінчив тренування, відправили в Україну вже на танках. Після п'яти тижнів навчання українські бійці, складаючи "випускні іспити", де вони стріляли у "бойових умовах", вразили 93% цілей.

"Три інструктори НАТО очманіли, коли це побачили, тому що вони кажуть: у нас є аси, водії танків, які тренуються роками, й у них був найвищий показник - 90%. Приїхали українці, п'ять тижнів - 93%. Вони кажуть, що це неймовірно", - розповів Швець.

Також експерт зазначив, що тренування проходили бійці, які вже воювали, та це танкісти. Їхній вік приблизно від 40 до 45, найстарший серед них 56-річний. На зміну їм прийшли готуватися нові танкісти віком від 30 до 35 років, де наймолодшому 20 з гаком років.

"Це серйозно підготовлені люди, які можуть і повинні завдати нищівного удару Росії", - підкреслив Юрій Швець.

Раніше Роман Світан повідомив, що на фронтах почався рух ЗСУ.

Також ми повідомляли, що російський бойовик Стрєлков-Гіркін стривожився зміною тактики ЗСУ, розцінивши це як ознаку швидкого початку контрнаступу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини