18 квітня 2023, 10:32

Генерал Сирський про наступ ворога на Куп'янськ: "Підрозділи РФ кинулися втікати"

Росіяни намагалися атакувати на Куп'янському та Лиманському напрямках, тоді як епіцентром боїв залишається Бахмут Донецької області.

Генерал Сирський про наступ ворога на Куп'янськ: "Підрозділи РФ кинулися втікати"

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, описуючи поточну ситуацію на фронті, розповів, що російські війська, які вторглися на територію нашої країни, ведуть наступальні дії одразу на кількох напрямках. При цьому на Куп'янському напрямку українським захисникам вдалося змусити противника відступити, інформує Military Media Center.

Український воєначальник звернув увагу, що епіцентром бойових дій сьогодні залишається Бахмут і деякі інші населені пункти Донбасу. Бійці ЗСУ стримують атаки противника та завдають йому значних втрат.

"На Куп'янському напрямку (бої відбуваються у районі адмінкордону Луганської та Харківської областей - ред.) були спроби противника вести наступальні дії, але завдяки влучному вогню нашої артилерії підрозділи РФ кинулися втікати, навіть не діставшись до рубежу переходу в атаку", - підкреслив він.

Також Олександр Сирський зазначив, що на Лиманському напрямку атаки російських військових теж закінчилися безуспішно.

Раніше Олександр Сирський, відвідавши Бахмут, розповів, що російські військові злочинці у своїх наступальних діях перейшли до "сирійської" тактики.

Нагадаємо, російським окупантам на Запорізькому напрямку "єдинороси" вислали посилки до Великодня, в яких свята вода й іконки з Путіним.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини