16 квітня 2023, 17:24

"Мало росіян переживуть майбутню битву", – експерт сухопутних сил НАТО показав армаду ЗСУ

Для наступу Україна розгортає від 30 до 40 тисяч осіб на одній-двох ділянках фронту, підкреслив експерт.

"Мало росіян переживуть майбутню битву", – експерт сухопутних сил НАТО показав армаду ЗСУ

Підготовка Україною свіжих, нових, навчених на Заході бригад ЗСУ йде швидкими темпами. Ба більше, вже підготовлені сили викликають страх в окупаційної армії РФ.

Італійський військовий аналітик, експерт із сухопутних сил, артилерійських і ракетних систем НАТО Томас Тайнер на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter заявив, що Україна змогла підготувати для контрнаступу 175 бригад. Він також опублікував відео, ілюструючи міць українських підрозділів.

"175 бригад містять артилерію, саперів, протиповітряну оборону, армійську авіацію, територіальну оборону, національну гвардію, штурмову, наступальну гвардію, військову поліцію та бойові бригади. 700 тисяч військовослужбовців, плюс близько 100 тисяч на допоміжних ролях.

Буде дуже, дуже, дуже мало російських військ, які переживуть майбутню битву", - підкреслив він.

Експерт додав, що частина бойових бригад ЗСУ перебувають на білорусько-українському кордоні на випадок непередбачених обставин.

"Тож для наступу Україна розгортає від 30 до 40 тисяч осіб на одній - двох ділянках фронту", - підкреслив експерт.

Як повідомлялося раніше, прем'єр України запевняє, що великий контрнаступ ЗСУ розпочнеться вже найближчим часом. США підтримають рішення Києва.

Зеленський також натякає на підготовку ЗСУ до майбутньої військової операції, завдяки якій буде звільнено десятки українських населених пунктів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини