30 березня 2023, 13:40

"Тепер на нас чекає крах", – Гіркін відреагував на нове рішення Кремля щодо України

Стрєлков-Гіркін заявляє, що призначення Ходаковського свідчить про катастрофічні наслідки, які чекають на РФ у війні з Україною.

"Тепер на нас чекає крах", – Гіркін відреагував на нове рішення Кремля щодо України

Окупаційна адміністрація РФ у Донецькій області призначила польового командира "ДНР" Олександра Ходаковського у керівництво управління Росгвардії по ОРДЛО, що викликало обурення у Стрєлкова-Гіркіна, який накинувся з образами на колишнього соратника. У своєму Telegram-каналі він заявив, що призначення Ходаковського виглядає знущанням над росіянами, оскільки польовий командир "ДНР" є зрадником.

"9 років гнида зраджувала, продавала, обманювала та відчайдушно піарилася заради того, щоб отримати полковницьку посаду без будь-якої самостійності", - пише Гіркін.

Ба більше, набагато гіршою новиною для росіян є нові перспективи краху та свідчення того, що за рік після вторгнення в Україну російська влада так і не зрозуміла суть помилок, яких припустилася. Кремль продовжує призначати на важливі позиції зрадників і нездар, що у підсумку призведе Росію до поразки у війні з Україною.

"А це означає... НА НАС ЧЕКАЄ КРАХ", - заявив він.


Коментуючи його випад, журналіст і блогер Денис Казанський зазначає, що Гіркін відчуває заздрість до колишнього соратника.

"Ходаковський отримав нову гауляйтерську посаду у "ДНР", і у Гіркіна бомбануло від заздрості. Але у чомусь він має рацію. Як уже писав раніше, такі люди, як Царьов і Ходаковський, завжди залишатимуться для росіян зрадниками "всіх і вся", підозрілими українцями, а отже людьми другого сорту. І від цього тавра їм уже не відмитися. Неправильне походження їм пригадуватимуть за кожної зручної нагоди", - підкреслив український журналіст.

Раніше колишній офіцер російських спецслужб розповів, як командування ЗС РФ бездарно витрачає останній і найбільш боєздатний ресурс піхоти.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини