29 березня 2023, 12:00

"Країна брехунів і шизофреніків", – Бутусов про зізнання Z-військкора про війну з Україною

Російські військові пропагандисти відверто зізнаються, як Росія цілеспрямовано обстрілами зривала виконання Мінських угод.

"Країна брехунів і шизофреніків", – Бутусов про зізнання Z-військкора про війну з Україною

Через рік війни російські військові пропагандисти почали зізнаватися у тому, що Росія навіть не намагалася дотримуватися Мінських угод, цілеспрямовано порушуючи перемир'я власними обстрілами українських позицій. Один із так званих російських воєнкорів Михайло Андронік у своєму Telegram-каналі відкрито зізнався, що Москва дурила Україну та весь світ протягом 8 років, таємно використовуючи заборонені види зброї на передовій.

Український військовий журналіст Юрій Бутусов у своєму Telegram-каналі звернув увагу на заяву російського пропагандиста, який похвалився тим, як окупанти обстрілювали розташування ЗСУ із заборонених Мінськими угодами великокаліберних гармат у 2016-2017 роках.

"Російські пропагандисти забули, що брехали 8 років про дотримання Мінських угод, і радісно розповідають, що саме Росія порушувала всі перемир'я, постачала знаряддя та брехала, що це нібито Україна веде обстріли. І тут же самі російські найманці радіють, як вони здорово обстрілювали українців. Країна брехунів і шизофреніків укотре викрила сама себе", - підкреслив Бутусов.


Нагадаємо, боєць ЗСУ на своїй сторінці у соцмережі розповів про ситуацію у Бахмуті та битву у районі Іванівського.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини